Yeditepe Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi

Yaklaşan Eğitimler

 • Günümüzün dijital dünyasında, kısaltmalar ve emojilere alışsak da, iş hayatında, günlük ilişkilerimizde kullandığımız üslupla devam edebilir miyiz? Bu bizi samimi ve yakın mı gösterir, yoksa profesyonellikten uzak mı? Yazım biçimimiz kim olduğumuzun göstergesi, iş dünyasındaki imzamızdır. Bu uygulamalı eğitimimizle düşünceleri toparlayarak, doğru içeriği oluşturmayı, yazışma-larınıza dikkat çekici bir başlangıç yapmayı, mesajınızı kolay anlaşılır ve net bir şekilde iletmeyi öğreneceksiniz. Eğitimde, iş yazışmalarınızda, dijital çağa uygun, profesyonel bir üslup kazanmanız hedeflenmektedir.
  Sem Yeditepe    Yeditepe...
 • Sahne korkunuz mu var? Yalnız değilsiniz. Topluluk karşısında konuşmak, dünyada önde gelen korkular arasında yer alıyor. Ancak bu korkuyu, coşkuya çevirmeyi, stresinizin üstesinden gelerek, sunum ve konuşmalarınızda rahat olmayı ve kendinizi doğru ifade etmeyi öğrenebilirsiniz. Eğitimde, topluluk önünde konuşurken, güven veren ve etkili bir duruşa ulaşmanız hedeflenmektedir.
  Sem Yeditepe    Yeditepe...
 • Üçüncü parti yönetimi tanıtmak- potansiyel maliyet ve faydaları açıklamak. Gemi mülkiyetinin doğasını ve üçüncü parti gemi yöneticileri pazarına ve gemi yönetimine etkilerini tanıtmak. Ticari deniz taşımacılığı pazarındaki uygulamalar ile detaylı olarak ticari yönetimi konseptini tanıtmak. Kursiyerleri uygulamalar ile detaylandırılmış teknik yönetimi konularına yönlendirmek. Deniz taşımacılığı ile ilgili idari faaliyetler hakkında bir anlayış geliştirmek.
  Sem Yeditepe    Yeditepe...
 • Bu eğitim katılımcıların Limancılık terimleri ve temel kavramları, Terminal türleri ve operasyonları, Limancılık ekonomisi, Liman Otoritesi, yanaşma ve ayrılma prosedürleri, Limancılık ile ilgili uluslararası anlaşmalar, limanlarda bilişim sistemleri ve otomasyon , Dünyadaki ve Türkiye’deki limanlara genel bakış konularında derinlemesine bir uzmanlık anlayışına sahip olmalarını sağlar. Denizcilik sektörünü yönlendiren de küresel rekabetçi kuruluşlarda görev almak için gerekli olan yönetim ve liderlik becerileri kazandırır.
  Sem Yeditepe    Yeditepe...
 • Genel Almanca ve İşletme Almancası kursumuzun amacı öğrenciye temel dil becerilerini (okuma, yazma, dinleme, konuşma) kazandırmak, bu becerilerin günlük ve iş yaşamında kullanılmasını sağlamaktır. Türkiye'deki Alman firmalarının çalışma koşulları iyi ve devamlılık arzedecek şekilde düzenlenmiştir. Eğer optimum yükselme olanaklarına sahip iyi bir işiniz olsun istiyorsanız ekonomi ve yabancı dil size yardımcı olacaktır.
  Sem Yeditepe    Yeditepe...
 • YDS ve YÖKDİL sınavlarına adayı eksiksiz bir şekilde hazırlamak.
  Sem Yeditepe    Yeditepe...
 • Robotik Setlerin STEM ile ilişkilendirilmesi, her yaş grubunda, müfredat ve kulüp bazlı robotik ve kodlama eğitimlerini uygulama için gerekli bilgi ve becerilerinin kazanılmasıdır. max katılımcı sayısı 10.
  Sem Yeditepe    Kampüs
 • Bu eğitim Android Studio ve Emülatörü kullanarak Android programlamayı tanıtan teknik bir eğitimdir. Android ‘e yeni başlayan programcılar için uygundur.
  Sem Yeditepe    Yeditepe...
 • Bu eğitimde Nesne Yönelimli Programlama dillerinin öncülerinden ve Android Mobil Programlama platformunun temelini oluşturan JAVA bire bir çalışan kod örnekleriyle teknik açıdan incelenmektedir.
  Sem Yeditepe    Yeditepe...
 • Programımızın temel amacı öğrencilerimizin, ana dili İngilizce olan insanların farklı konular üzerine konuştuğunda, konuşulanları detaylı bir şekilde anlamalarını; bu ve benzer konularda kendi fikirlerini rahatça ve doğru olarak ifade etmelerini sağlamaktır.
  Sem Yeditepe    Yeditepe...
 • Alt kısımda belirtilen kanun ve yönetmelikler baz alınarak mevzuata uygun şekilde işletmelerde talepler doğrultusunda “BİNALARDA, YANGIN GÜVENLİK DANIŞMANLIĞI” hazırlar.
  Sem Yeditepe    Sırasıyla...
 • Alt kısımda belirtilen kanun ve yönetmelikler baz alınarak mevzuata uygun şekilde işletmelerde talepler doğrultusunda istenen ve iş yeri risk analizinden farklı olan “ Yangın Risk Analizi ” hazırlar.
  Sem Yeditepe    GAZİANTEP,...
 • Alt kısımda belirtilen kanun ve yönetmelikler baz alınarak mevzuata uygun şekilde işletmelerde çalışan tüm personelin zorunlu alması gereken 1 günlük “ Kapalı – Kısıtlı Alanlarda Çalışma Eğitimi ” verebilecek, kimyasallarla çalışmalarda güvenlik önlemleri alınması, kirli havanın bertaraf yapılarak temiz hava girişinin sağlanması, acil durumlarda müdahale vb. konularında '' Kapalı – Kısıtlı Alanlarda Çalışma Eğitici Eğitmeni'' yetiştirmektir.
  Sem Yeditepe    ANKARA
 • Yeni öğrenme yaklaşımları ve 21. Yüzyıl becerileri çerçevesinde STEM Eğitimi ve disiplinleri hakkında, farkındalık oluşturulması ve okuryazarlık becerilerinin kazanılmasıdır.
  Sem Yeditepe    Yeditepe...
 • Homeros’tan günümüze ulaşan hiç bir metinde, mavi kelimesi geçmez. Gökyüzü, deniz ve daha pek şey mavi olmasına rağmen, Eski Yunan dilinde bu renge özel bir sözcük yok-tur. Araştırmalar, dillerinde bu rengin olmadığı bazı kabilelerin maviyi görmediğini de ortaya koymuştur. Birisi göstermeye başlayana kadar. Peki çocukluklarından itibaren pembelerle kodlanan kadınlar neleri görmüyor? Cevap eğitimde. Eğitimin amacı; kadınların toplumsal koşullanmaların üstüne çıkıp, kendi farklılıklarına saygı duyarak, en iyi duruşlarına ulaşmalarıdır.
  Sem Yeditepe    Yeditepe...

Referanslarımız

Çözüm Ortaklarımız