Yeditepe Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi

Yaklaşan Eğitimler

 • Günümüz dünyasında, bireylerin hızlı, derinlikli, yaratıcı iletişim ve anlatım yeteneklerine sahip olması onları bir adım öne çıkarmaktadır. Prinkipo Akademi üst düzey iletişim, anlatım ve medya eğitimleri ile bu iletişim dünyasında, yönetici ve yönetici adayı, kurum, şirket, sivil toplum ve yerel yöneticilerine derinlikli, pratik, yaratıcı ve farklı alanlarda örnek vaka ve uygulamalarla zenginleştirilmiş anlatım, iletişim ve medya eğitimleri vermektedir.
  Sem Yeditepe    17/03/2018
  Sem Yeditepe    Prinkipo...
 • İş hayatında başarıyı hedefleyenlerin ihtiyaç duyacağı en önemli becerilerden birisi de müzakeredir. Katılımcı tiyatro yöntemlerinden faydalandığımız ve çeşitli simülasyonlarla desteklediğimiz bu uygulamalı eğitim ile amacımız: • Anlaşma ve pazarlık vb. durumlarında müzakere teknikleriyle hedefe ulaşmanız, • Uyuşmazlık ve çatışmalarda süreci profesyonel ve kazan-kazan yaklaşımıyla yönetmeniz, • Çözüm dili geliştirmeniz, • Güç savaşlarına girmek yerine, prensipli müzakereyle iş hayatınızda başarıyla ilerlemenize destek olmaktır.
  Sem Yeditepe    14/04/2018
  Sem Yeditepe    Yeditepe...
 • Bankalardan kredi başvurusunda bulunurken en önemli konu olan ön hazırlık sürecinin nasıl olması gerektiği ve krediye duyulan ihtiyacın ne şekilde hangi bilgilerle destekleneceği konularında bilgilendirme yapılacaktır. Başvuruya olumsuz yanıt alınsa dahi hangi yöntemler ile bunun üstesinden gelinebileceği, kredi karar vericisi için önemli olan noktaların neler olduğuna dair ipuçları verilecektir.
  Sem Yeditepe    07/04/2018
  Sem Yeditepe    Yeditepe...
 • Araç kiralama şirketlerinin araç portföylerinin genişletilmesi için ihtiyaç duydukları finansmana nasıl ve hangi yöntemler ile erişebilecekleri hakkında bilgilendirme yapmak, fizibilite çalışmaları hazırlanması konusunda aktarımlarda bulunmak; özellikle bazı karlılık ile alacak tahsilatı konusunda nasıl bir takip yapılacağına ilişkin iş akışı ve süreç geliştirilmesi hakkında farkındalık sağlamak.
  Sem Yeditepe    14/04/2018
  Sem Yeditepe    Yeditepe...
 • Modern çağda ''Duyduklarımıza değil gördüklerimize'' inanıyoruz. Bize sunulan her görüntünün gerçek olduğunu kabul ediyor ve başkaları tarafından kurgulanan gerçekliğe çoğu zaman kendi gerçeğimiz gibi sıkı sıkıya bağlanıyoruz.Hem de eleştiri kabul etmez şekilde.. Acaba biz görüntünün esiri mi olduk? Görüntünün sihri nasıl oluyor da bizi bizden alıp başkasına dönüştürüyor? Televizyoncular bizi büyülerken hangi yöntemleri nasıl uyguluyor da farklılaşıyoruz? Hep birlikte televizyonu açıp içine girmeye ne dersiniz?
  Sem Yeditepe    31/03/2018
  Sem Yeditepe    Yeditepe...
 • Bu eğitimin amacı; öğrencilere eğlenceli, etkili ve kalıcı öğrenme deneyimleri yaşatabilmek amacı ile eğitsel oyunları tasarlayabilmek ve uygulayabilmektir.
  Sem Yeditepe    04/03/2018
  Sem Yeditepe    Yeditepe...
 • The design workshop will focus on the project of public space as an opportunity to redefine the relationship between local communities and tourists, as a tool capable of activating economic processes within unproductive territories or residual areas.
  Sem Yeditepe    17/06/2018
  Sem Yeditepe    University...
 • Bu eğitimin amacı; etkili oyun tasarımlarının, uzun vadeli işbirliğini, yaratıcılığı, üretkenliği, bağlılığı ve öğrenmeyi desteklemek amacıyla geliştirilmesini ve uygulanmasını sağlamaktır.
  Sem Yeditepe    03/06/2018
  Sem Yeditepe    Yeditepe...
 • TOEFL sınavlarına adayı eksiksiz bir şekilde hazırlamak.
  Sem Yeditepe    21/02/2018
  Sem Yeditepe    Yeditepe...
 • Profesyonel olmayan veya profesyonelliğe yeni adım atmış yetişkinleri çikolata ham maddesinden başlayarak farklı çeşitlerde çikolata üretimi ve çikolatanın mutfaklarda kullanımı konusunda hem teorik hem de ağırlıklı olarak uygulamalı şekilde eğitmektir.
  Sem Yeditepe    17/03/2018
  Sem Yeditepe    Gastronomi...
 • Şiddetli bir baş ağrısı mı çekiyorsunuz? Her iki elinizin başparmaklarında, bastığınızda birkaç dakika içinde başınızın ağrısını geçirecek noktalar var! Vücudunuzdaki gizli düğmeleri öğreterek sizleri müzmin ağrılarınızdan kurtarmak & iyileşmenin anahtarlarını sizlere vermek için bir araya geliyoruz! Vücudumuz ile inanılmaz benzerliği bulunan ellerimiz ve ayaklarımız, tıpkı bir uzaktan kumanda gibi vücudumuzun her organını ve buna bağlı kısımları harekete geçirir.
  Sem Yeditepe    10/03/2018
  Sem Yeditepe    Yeditepe...
 • Bu ders, “yazı” ve “yazarlık” kavramları üzerine inşa edilen başlangıç seviyesi bir uygulama atölyesidir. Dersler kurmaca ve gerçeklik arasındaki zorunlu ilişkinin tartışılması ile başlar. Her ders yapılacak uygulamalar, kurmaca ve gerçeklik arasındaki zorunlu (essential) ilişkinin, iyi bir yazı bağlamında sınanmasına dayanır.
  Sem Yeditepe    21/04/2018
  Sem Yeditepe    Yeditepe...
 • Yeditepe Üniversitesi ve Ercan Saatçi Akademi eğitmenleri tarafından hazırlanan sertifika programının hedefi, müzik sanatına ilgi duyan öğrencilere kısa zaman içerisinde temel müzik eğitimi konularında bilgi ve beceri kazandırmak, müzikal yaratıcılıklarını sanatsal bir biçimde ifade etmelerini sağlamaktır.
  Sem Yeditepe    14/03/2018
  Sem Yeditepe    Ercan Saatçi...
 • Günümüzde televizyon dizileri, video-klipler ve sinema filmlerinin giderek artması ile sektörde, eğitimli kişilere olan talep de artmaktadır. Yetenek; ancak doğru bilgi ile kullanıldığında mesleğe dönüşebilir. Eğitimin amacı, temel oyunculuk prensiplerinin yanısıra, teknik ve teorik bilgiler vererek, katılımcıların kamera önünde rahat ve doğal olmalarına yardımcı olmak, gerçekçi performanslar çıkarmalarını sağlamaktır.
  Sem Yeditepe    17/03/2018
  Sem Yeditepe    Ercan Saatçi...
 • Ercan Saatçi Akademi eğitmenleri ve Yeditepe Üniversitesi tarafından hazırlanan sertifika programının amacı, müzik sanatına ilgi duyan öğrencilere kısa zaman içerisinde temel müzik eğitimi konularında bilgi ve beceri kazandırmak, müzikal yaratıcılıklarını sanatsal bir biçimde ifade etmelerini sağlamaktır.
  Sem Yeditepe    14/03/2018
  Sem Yeditepe    Ercan Saatçi...

Referanslarımız

Çözüm Ortaklarımız