Yeditepe Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi

Sağlık ve Başarı "SU JOK" ile Ellerinizde!

Yüzyılın en önemli keşfi olarak gösterilen SU-JOK Akupüresur ve Tohum Terapi yöntemiyle daha az ilaç kullanarak, tamamen doğal yöntemlerle ağrılarınızdan kurtulmak mümkün!

SU - JOK Tohum Terapi, Prof. Park Jae Woo adlı Güney Koreli bir bilim adamının keşfidir. Uzun yıllar süren dikkatli gözlem ve klinik tecrübelerden sonra, kulak ve vücut akupunkturuyla aynı prensipte çalışan, sadece elleri ve ayakları kullanan yeni bir sistem geliştirmiştir. Prof. Woo ellerin ve ayakların, bütün vücudu temsil ettiği tam bir uygunluk sistemi bulmuştur. El ve ayakların doğru noktalarına doğru uygulamalar yapıldığında birçok hastalığın ve ağrının tedavisinin yapıldığı görülmüştür. SU-JOK Akupresür; doğal, pratik ve anında yüksek etkilidir.

Üstelik yanlış uygulama diye bir şey yoktur! SU-JOK yanlış uygulanırsa yalnızca o anda ağrı dinmez ancak asla ve asla başka bir ağrı oluşturmaz başka bir organı etkilemez. Hiçbir yan etkisi bulunmayan, öğrendiğinizde ise bedeninizi tanımanızı ve kendi kendinize basit yöntemlerle iyileşmenizi sağlayacak bu yöntemi mutlaka denemelisiniz. SU-JOK Akupresür ve Tohum Terapi’yi öğrenmek, kendinize ve sevdiklerinize uygulamak için eğitimlerimize katılabilirsiniz.

 

Başvuru için: Yeditepe Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi SUJOK Eğitimi