Yeditepe Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi

SSS

Sık Sorulan Sorular :

Eğitimlere katılmak için bir ön şart var mıdır?

Katılmak istediğiniz eğitim için sitemizdeki eğitim başlığı altında yer alan “Kimler Katılabilir” alanını inceleyebilir veya Sürekli Eğitim Merkezini arayarak bilgi alabilirsiniz. Bazı eğitimlerde konuyla ilgili olan asgari uzmanlığın belgelenmesi veya belli bir asgari eğitim düzeyi istenebilir.

Eğitimler nerede verilmektedir ?

Yeditepe Üniversitesi 26 Ağustos Yerleşimi, İstek Vakfı Okulları , eğitim hizmeti sağlanan kurumların mevcut eğitim salonları ve çeşitli eğitim salonlarında verilmektedir.

Eğitmenler kimlerden oluşmaktadır ?

Yeditepe Üniversitesi akademisyenleri ve alanında kendini kanıtlamış uzman profesyonel kişilerden oluşur.

Eğitim için kontenjan mevcut mudur?

Evet. Katılmak istediğiniz eğitim için sitemizdeki eğitim başlığı altında yer alan “Kontenjan” alanını inceleyebilir veya Sürekli Eğitim Merkezini arayarak bilgi alabilirsiniz.

Kurumlardan gelen kapalı grup eğitim talepleri için uygulanan husus nedir?

Kurumlardan gelen eğitim talebinin ardından karşılıklı görüşmeler sonucunda belirlenen standartlarda eğitim hizmeti sağlanmaktadır. Eğitim standartları belirlendikten sonra Sürekli Eğitim Merkezi tarafından kurumlara eğitim teklifi sunulur.

Eğitimleriniz sonunda herhangi bir belge veriliyor mu?

Eğitimleri başarıyla tamamlayan katılımcılara eğitim standartlarına göre Katılım Belgesi veya Sertifika verilmektedir. Sürekli Eğitim Merkezini arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Nasıl kayıt olunur?

Eğitim sayfasında "Kayıt Ol" butonunu tıklayarak ön kayıt formunu doldurabilirsiniz. Kesin kayıt için ilgili evraklar ve ödeme dekontu Sürekli Eğitim Merkezine iletilmelidir.

Kayıt için hangi belgeler teslim edilmeli ?

Kayıt için gerekli belgeler ;

  • Sürekli Eğitim Merkezi Kayıt Formu
  • Nüfus Cüzdan Fotokopisi
  • 1 Adet Vesikalık Fotoğraf
  • Dekont (Açıklama kısmına Sürekli Eğitim Merkezi tarafından iletilen eğitim kodu ve ad soyad yazılmalıdır.)

*Yukarıda belirtilen belgelere ek olarak her eğitim programı için farklı belgeler talep edilebilir. Örnek ; Mezuniyet Belgesi vb.

Ödeme işlemini nasıl gerçekleştirebilirim ?

Aşağıda yer alan Sürekli Eğitim Merkezi hesap bilgilerine ödeme gerçekleştirilebilir. Açıklama kısmına mutlaka Sürekli Eğitim Merkezi tarafından iletilen eğitim kodu ve ad soyad yazılmalıdır.

Hesap Adı : T.C. YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ DÖNER SERMAYE İŞLETMESİ

Garanti Bankası Sahrayıcedit ŞB. (277) ( TL )

HESAP NO : 6299285

IBAN NO : TR92 0006 2000 2770 0006 2992 85

Kredi kartı ile ödeme gerçekleştirmek isteyen katılımcılarımız Yeditepe Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi’ne gelerek veya mail order formu ile e-posta üzerinden ödeme gerçekleştirebilir. 1.000 TL üzerinde gerçekleştirilecek ödemelerde anlaşmalı banka kredi kartlarına 3 taksit imkanı sunulmaktadır. Anlaşmalı bankalar için Sürekli Eğitim Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Hangi durumlarda indirim uygulanır?

İstek Vakfı çalışanlarına ve öğrencilerine, Yeditepe Üniversitesi çalışanlarına, öğrencilerine ve mezunlarına Sürekli Eğitim Merkezi tarafından belirlenen eğitimlerde indirim uygulanır.

Sürekli Eğitim Merkezi tarafından belirlenen eğitimlerde anlaşmalı kurumlara ve öğrencilere indirim uygulaması gerçekleştirilebilir.

Merkezin bazı eğitimleri indirim kapsamı dışı tutma hakkı saklıdır.

Eğitim ücreti iade ediliyor mu?

Program başlamadan önce kaydını sildirmek isteyen katılımcılarımıza iade gerçekleştirilir. Programa devamsızlık yapan katılımcıların ücretleri iade edilmeyecektir.

Eğitim programı başladıktan sonra ücret iadesi yapılıyor mu?

Sürekli Eğitim Merkezi’ne programa devam edemeyeceğinize dair bir yazı iletmeniz gerekmektedir. Yazınızda programa devam etmeme sebebiniz yönetim tarafından geçerli kabul edilir ise devam etmeyeceğiniz eğitim saatleri tarafınıza iade edilir.

Şirket adına fatura kesiliyor mu?

Evet. Ödeme aşamasında fatura bilgilerinizi bizlere iletmeniz gerekmektedir.

 

Yaklaşan Eğitimler

Bu ders, “yazı” ve “yazarlık” kavramları üzerine inşa edilen başlangıç seviyesi bir uygulama atölyesidir. Dersler kurmaca ve gerçeklik arasındaki zorunlu ilişkinin tartışılması ile başlar.
Sem Yeditepe  24/02/2018, 03/03/2018
Sem Yeditepe  10:00 - 17:00
Bu ders, “yazı” ve “yazarlık” kavramları üzerine inşa edilen başlangıç seviyesi bir uygulama atölyesidir. Dersler kurmaca ve gerçeklik arasındaki zorunlu ilişkinin tartışılması ile başlar.
Sem Yeditepe  24/02/2018, 03/03/2018
Sem Yeditepe  10:00 - 17:00
Yeditepe Üniversitesi ve Ercan Saatçi Akademi eğitmenleri tarafından hazırlanan sertifika programının hedefi, müzik sanatına ilgi duyan öğrencilere kısa zaman içerisinde temel müzik eğitimi konularında bilgi ve beceri kazandırmak, müzikal yaratıcılıklarını sanatsal bir biçimde ifade etmelerini sağla
Sem Yeditepe  10/01/2018
Sem Yeditepe  14:00 - 15:00
Şiddetli bir baş ağrısı mı çekiyorsunuz? Her iki elinizin başparmaklarında, bastığınızda birkaç dakika içinde başınızın ağrısını geçirecek noktalar var!
Sem Yeditepe  30/12/2017
Sem Yeditepe  10:00 - 17:00
Günümüzde televizyon dizileri, video-klipler ve sinema filmlerinin giderek artması ile sektörde, eğitimli kişilere olan talep de artmaktadır. Yetenek; ancak doğru bilgi ile kullanıldığında mesleğe dönüşebilir.
Sem Yeditepe  10/01/2018
Sem Yeditepe  14:00 - 16:00
Ercan Saatçi Akademi eğitmenleri ve Yeditepe Üniversitesi tarafından hazırlanan sertifika programının hedefi, müzik sanatına ilgi duyan öğrencilere kısa zaman içerisinde temel müzik eğitimi konularında bilgi ve beceri kazandırmak, müzikal yaratıcılıklarını sanatsal bir biçimde ifade etmelerini sağla
Sem Yeditepe  10/01/2018
Sem Yeditepe  14:00 - 15:00
Bu eğitim ile katılımcılar ; 6306 Sayılı “AFET RİSKİ ALTINDAKİ ALANLARIN DÖNÜŞTÜRÜLMESİ HAKKINDA KANUN” kapsamında kanunun tüm içeriğini öğrenirken, bu süreçte karşılaşılan sorunları, saha uygulamalarını , kentsel dönüşüm süreçleri içerisinde yer alan paydaşları ve ayrıca kentsel dönüşümün finansma
Sem Yeditepe  20/01/2018
Sem Yeditepe  09:30 - 17:30