Yeditepe Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi

SSS

Sık Sorulan Sorular :

Eğitimlere katılmak için bir ön şart var mıdır?

Katılmak istediğiniz eğitim için sitemizdeki eğitim başlığı altında yer alan “Kimler Katılabilir” alanını inceleyebilir veya Sürekli Eğitim Merkezini arayarak bilgi alabilirsiniz. Bazı eğitimlerde konuyla ilgili olan asgari uzmanlığın belgelenmesi veya belli bir asgari eğitim düzeyi istenebilir.

Eğitimler nerede verilmektedir ?

Yeditepe Üniversitesi 26 Ağustos Yerleşimi, İstek Vakfı Okulları , eğitim hizmeti sağlanan kurumların mevcut eğitim salonları ve çeşitli eğitim salonlarında verilmektedir.

Eğitmenler kimlerden oluşmaktadır ?

Yeditepe Üniversitesi akademisyenleri ve alanında kendini kanıtlamış uzman profesyonel kişilerden oluşur.

Eğitim için kontenjan mevcut mudur?

Evet. Katılmak istediğiniz eğitim için sitemizdeki eğitim başlığı altında yer alan “Kontenjan” alanını inceleyebilir veya Sürekli Eğitim Merkezini arayarak bilgi alabilirsiniz.

Kurumlardan gelen kapalı grup eğitim talepleri için uygulanan husus nedir?

Kurumlardan gelen eğitim talebinin ardından karşılıklı görüşmeler sonucunda belirlenen standartlarda eğitim hizmeti sağlanmaktadır. Eğitim standartları belirlendikten sonra Sürekli Eğitim Merkezi tarafından kurumlara eğitim teklifi sunulur.

Eğitimleriniz sonunda herhangi bir belge veriliyor mu?

Eğitimleri başarıyla tamamlayan katılımcılara eğitim standartlarına göre Katılım Belgesi veya Sertifika verilmektedir. Sürekli Eğitim Merkezini arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Nasıl kayıt olunur?

Eğitim sayfasında "Kayıt Ol" butonunu tıklayarak ön kayıt formunu doldurabilirsiniz. Kesin kayıt için ilgili evraklar ve ödeme dekontu Sürekli Eğitim Merkezine iletilmelidir.

Kayıt için hangi belgeler teslim edilmeli ?

Kayıt için gerekli belgeler ;

  • Sürekli Eğitim Merkezi Kayıt Formu
  • Nüfus Cüzdan Fotokopisi
  • 1 Adet Vesikalık Fotoğraf
  • Dekont (Açıklama kısmına Sürekli Eğitim Merkezi tarafından iletilen eğitim kodu ve ad soyad yazılmalıdır.)

*Yukarıda belirtilen belgelere ek olarak her eğitim programı için farklı belgeler talep edilebilir. Örnek ; Mezuniyet Belgesi vb.

Ödeme işlemini nasıl gerçekleştirebilirim ?

Aşağıda yer alan Sürekli Eğitim Merkezi hesap bilgilerine ödeme gerçekleştirilebilir. Açıklama kısmına mutlaka Sürekli Eğitim Merkezi tarafından iletilen eğitim kodu ve ad soyad yazılmalıdır.

Hesap Adı : T.C. YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ DÖNER SERMAYE İŞLETMESİ

Garanti Bankası Sahrayıcedit ŞB. (277) ( TL )

HESAP NO : 6299285

IBAN NO : TR92 0006 2000 2770 0006 2992 85

Kredi kartı ile ödeme gerçekleştirmek isteyen katılımcılarımız Yeditepe Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi’ne gelerek veya mail order formu ile e-posta üzerinden ödeme gerçekleştirebilir. 1.000 TL üzerinde gerçekleştirilecek ödemelerde anlaşmalı banka kredi kartlarına 3 taksit imkanı sunulmaktadır. Anlaşmalı bankalar için Sürekli Eğitim Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Hangi durumlarda indirim uygulanır?

İstek Vakfı çalışanlarına ve öğrencilerine, Yeditepe Üniversitesi çalışanlarına, öğrencilerine ve mezunlarına Sürekli Eğitim Merkezi tarafından belirlenen eğitimlerde indirim uygulanır.

Sürekli Eğitim Merkezi tarafından belirlenen eğitimlerde anlaşmalı kurumlara ve öğrencilere indirim uygulaması gerçekleştirilebilir.

Merkezin bazı eğitimleri indirim kapsamı dışı tutma hakkı saklıdır.

Eğitim ücreti iade ediliyor mu?

Katılımcı tarafından kayıt olunduktan ve program başlamadan önce geçerli ve belgeli bir nedenle kayıt silinmesi halinde, program ücretinin %50’si iade edilir.

Eğitim programı başladıktan sonra ücret iadesi yapılıyor mu?

Program başladıktan sonra hiçbir koşul ve şartta ücret iadesi yapılmaz.

Şirket adına fatura kesiliyor mu?

Evet. Ödeme aşamasında fatura bilgilerinizi bizlere iletmeniz gerekmektedir.

 

Yaklaşan Eğitimler

Günümüz dünyasında, bireylerin hızlı, derinlikli, yaratıcı iletişim ve anlatım yeteneklerine sahip olması onları bir adım öne çıkarmaktadır.
Sem Yeditepe  17/03/2018
Sem Yeditepe  10:00 - 18:00
İş hayatında başarıyı hedefleyenlerin ihtiyaç duyacağı en önemli becerilerden birisi de müzakeredir. Katılımcı tiyatro yöntemlerinden faydalandığımız ve çeşitli simülasyonlarla desteklediğimiz bu uygulamalı eğitim ile amacımız: • Anlaşma ve pazarlık vb.
Sem Yeditepe  14/04/2018
Sem Yeditepe  10:00 - 17:00
Bankalardan kredi başvurusunda bulunurken en önemli konu olan ön hazırlık sürecinin nasıl olması gerektiği ve krediye duyulan ihtiyacın ne şekilde hangi bilgilerle destekleneceği konularında bilgilendirme yapılacaktır.
Sem Yeditepe  07/04/2018
Sem Yeditepe  10:00 - 17:00
Araç kiralama şirketlerinin araç portföylerinin genişletilmesi için ihtiyaç duydukları finansmana nasıl ve hangi yöntemler ile erişebilecekleri hakkında bilgilendirme yapmak, fizibilite çalışmaları hazırlanması konusunda aktarımlarda bulunmak; özellikle bazı karlılık ile alacak tahsilatı konusunda n
Sem Yeditepe  14/04/2018
Sem Yeditepe  10:00 - 17:00
Modern çağda ''Duyduklarımıza değil gördüklerimize'' inanıyoruz. Bize sunulan her görüntünün gerçek olduğunu kabul ediyor ve başkaları tarafından kurgulanan gerçekliğe çoğu zaman kendi gerçeğimiz gibi sıkı sıkıya bağlanıyoruz.Hem de eleştiri kabul etmez şekilde..
Sem Yeditepe  31/03/2018
Sem Yeditepe  10:30 - 14:30
Bu eğitimin amacı; öğrencilere eğlenceli, etkili ve kalıcı öğrenme deneyimleri yaşatabilmek amacı ile eğitsel oyunları tasarlayabilmek ve uygulayabilmektir.
Sem Yeditepe  04/03/2018
Sem Yeditepe  10:00 - 16:00
The design workshop will focus on the project of public space as an opportunity to redefine the relationship between local communities and tourists, as a tool capable of activating economic processes within unproductive territories or residual areas.
Sem Yeditepe  17/06/2018
Sem Yeditepe  09:00 - 18:00