Kriz İletişimi

Kriz İletişimi
Eğitim Tarihi
Eğitim Süresi
6 Saat
Eğitim Günleri
Salı
Eğitim Saatleri
18:00 ~ 20:00
Eğitim Ücreti (TL)
700
Eğitimin Amacı

Bir kriz yaşandığında, hızlı karar alabilmek, iç ve dış iletişimi başarıyla yönetebilmek, büyük ölçüde ön hazırlığa bağlı. Bu eğitimimizde, hayata geçmeyen bir kriz iletişimi planı yerine; proaktif bir yaklaşım geliştirmenizi hedefliyoruz. Kriz iletişiminin inceliklerini paylaşıyor, bir kriz sırasında, kamuoyu hassasiyetini doğru değerlendirebileceğiniz bakış açısını kazanmanızı amaçlıyoruz.

 

 

Eğitimimiz Online olarak devam etmektedir.

Kimler Katılabilir
  • Kurumsal İletişim profesyonelleri,
  • İç İletişim ve İnsan Kaynakları yöneticileri,
  • Kriz Komitesi üyeleri.

* Yeditepe Üniversitesi öğrencileri, çalışanları ve mezunlarına ve İSTEK Vakfı çalışanlarına %10 indirim sağlanacaktır. 

Son Başvuru Tarihi
Kontenjan
Min:5 Max:20
  • Kriz yönetimine proaktif yaklaşım
  • Uluslararası şirketlerde kriz yönetimi
  • Kriz senaryoları ve mesajları
  • Kriz iletişim planı ve medya ilişkileri
  • Dijital kriz iletişiminde 5 trend
  • Atölyeler:   Kriz senaryoları, Dikkat kriz var!

Eğitimimiz online olarak devam etmektedir. 

 
Bu eğitim Headline iş birliğiyle gerçekleştirilmektedir. Ayrıntılı bilgi için : https://www.headline.ist/

Arzu Demirel

arzu demirel

Headline Diversity Kurucusu Arzu Pınar Demirel, Birleşmiş Milletler'in kurucu paydaşı olduğu IMPACT2030’un Bölgesel Sesi görevini de 2017 yılından itibaren yürütmektedir. 
1973 yılında, İstanbul’da doğan ve 1992’de Avusturya Lisesi’nden mezun olan Arzu Pınar Demirel, lisansını 1996’da ve yüksek lisansını, 1999 yılında, Marmara Üniversitesi’nde, Halkla İlişkiler ve Tanıtım alanında tamamladı. İş hayatına 1996’da, Bersay’da başlayan Demirel Philips, Anadolu Efes vb şirketlerin, İnsan Kaynakları ve İletişim bölümlerinde çalıştı. Yöneticiliğe yükseldiği iş hayatına, 2010 yılında ara vererek, eğitim için Amerika’ya gitti. New York Üniversitesi’nde, liderlik ve yönetim pratikleri sertifika programını bitirdi. Catalyst ve UNITAR'dan (Birleşmiş Milletler Eğitim ve Araştırma Enstitüsü) toplumsal cinsiyet eşitliği ve önyargılarla ilgili eğitimler aldı. Demirel, 2013 yılında Headline Diversity’i kurarak, kapsayıcılığı, iletişimi ve işbirliğini geliştirmek üzere danışmanlığa ve eğitimler vermeye başladı. Headline Diversity Türkiye’deki ilk ve tek çeşitlilik&kapsayıcılık danışmanlığıdır.