Müzakere Teknikleri

Müzakere Teknikleri
Eğitim Tarihi
Eğitim Süresi
6 Saat
Eğitim Günleri
Cumartesi
Eğitim Saatleri
14:00 ~ 16:00
Eğitim Ücreti (TL)
500
Eğitimin Amacı

İş hayatında başarıyı hedefleyenlerin ihtiyaç duyacağı en önemli becerilerden birisi de müzakeredir. Katılımcı tiyatro yöntemlerinden faydalandığımız ve çeşitli simülasyonlarla desteklediğimiz bu uygulamalı eğitim ile amacımız: Anlaşma ve pazarlık vb. durumlarında müzakere teknikleriyle hedefe ulaşmanız, Uyuşmazlık ve çatışmalarda süreci profesyonel ve kazan-kazan yaklaşımıyla yönetmeniz, Çözüm dili geliştirmeniz, Güç savaşlarına girmek yerine, prensipli müzakereyle iş hayatınızda başarıyla ilerlemenize destek olmaktır.

 

 

Eğitimimiz Online olarak devam etmektedir.

Kimler Katılabilir

- Yöneticiler, - Yönetici adayları, - Ticari anlaşma ve pazarlıklardan sorumlu kişiler, - Satış ve pazarlama çalışanları, - Şirket içi uyuşmazlık çözümü ve iç iletişimle ilgili insan kaynakları ve kurumsal iletişim bölümü çalışanları.
* Yeditepe Üniversitesi öğrencileri, çalışanları ve mezunlarına ve İSTEK Vakfı çalışanlarına %10 indirim sağlanacaktır. 

Son Başvuru Tarihi
Kontenjan
Min:5 Max:15

• Müzakere evreleri, çeşitleri ve uygulamaları

• Farklı kişiliklere ve durumlara göre müzakere teknikleri

• Problem çözümünde yöntem olarak müzakere

• Kazan-kazan yaklaşımı

• Etkili müzakereciler için aktif dinleme ve iletişim metotları

 

Bu eğitim Headline iş birliğiyle gerçekleştirilmektedir. Ayrıntılı bilgi için : https://www.headline.ist/

Tunç Karaçay

tunc karacay

Tunç Karaçay, İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi ve Medya İletişim Sistemleri üzerine lisans eğitimi aldıktan sonra, Sabancı Üniversitesi Uyuşmazlık Analizi ve Çözümü programında 2010-2012 yılları arasında yüksek lisansını tamamladı. 2008'den itibaren, özel sektör ve sivil toplum kuruluşlarında, arabuluculuk ve uyuşmazlık yönetimiyle ilgili çeşitli çalışmalar yönetti ve eğitimler verdi .Katılımcı tiyatro yöntemini eğitimin içerikleriyle birlikte kullanan Karaçay, uzun yıllar lise ve üniversite tiyatro topluluklarında yönetmenlik yaptı. Conflictus’un Kurucu Ortağı olan Tunç Karaçay çeşitli üniversitelerde Uyuşmazlık Çözümü Pratiği ve Müzakere derslerini de vermektedir.