Mesleki Rusça Dil Kursu

mesleki rusça
Eğitim Süresi
40 Gün / 120 Saat
Eğitim Günleri
Salı
Perşembe
Eğitim Saatleri
18:30 ~ 21:30
Eğitim Yeri
Yeditepe Üniversitesi 26 Ağustos Yerleşimi
Eğitim Ücreti (TL)
1600
Eğitimin Amacı

Katılımcılara iş hayatında etkin bir Rusça kullanmayı kazandırmak, bu alanda onların kelime hazinelerini geliştirmek ve iş ortamında sıkça kullanılan deyim, ifade, terminolojiyi tanıtmaktır.

 

Eğitimimiz Online olarak devam etmektedir.

Kimler Katılabilir

İş hayatında etkin bir Rusça kullanmak ve iş yazışmaları konusuna hâkim olmak isteyen, Rusya’da veya Rusya şirketleriyle çalışmayı planlayan ve bu alanda kendini geliştirmek isteyen bireylere yöneliktir.
İstek Vakfı Okulları öğrencilerine ve çalışanlarına, Yeditepe Üniversitesi öğrencilerine, çalışanlarına ve mezunlarına, İSTEKKART sahiplerine %10 indirim yapılacaktır. 

Son Başvuru Tarihi
Kontenjan
Min:6 Max:20

Mesleki Rusça kursunu tamamlayan katılımcılara CV yazmak, iş başvurusu yapmak, mülakat, iş toplantısı, iş yemekleri, telefon görüşmeleri gibi konularda katılmak becerileri kazandırılmaktadır. Tanıtım veya pazarlama süreçlerini gerçekleştirmek, ürün satma veya hizmet sunma alanlarında toplantı düzenlemek veya sözleşme imzalamak, iş yazışmaları sürdürmek ile ilgili konularda yetkin bir dil kullanılması sağlanmaktadır.


Ders İçi Temel Kaynaklar
Котане Л.В., Russian for business А2, В1, В2.
Афанасьева Н.Д., Лобанова Л.А., Экономика. Учебное пособие по языку специальности.
Алешина Л.Н., Международная торговля. Учебное пособие по языку специальности.
Т.Н. Базванова, Т.К. Орлова, Бизнес-корреспонденция. Пособие по деловому письму для изучающих русский язык как иностранный.
Eğitim A1 seviyesinden başlayacaktır.