Sıkça Sorulan Sorular

Eğitimlere katılmak için bir ön şart var mıdır?

Katılmak istediğiniz eğitim için sitemizdeki eğitim başlığı altında yer alan “Kimler Katılabilir” alanını inceleyebilir veya Sürekli Eğitim Merkezini arayarak bilgi alabilirsiniz. Bazı eğitimlerde konuyla ilgili olan asgari uzmanlığın belgelenmesi veya belli bir asgari eğitim düzeyi istenebilir.

Eğitimler nerede verilmektedir ?

Yeditepe Üniversitesi 26 Ağustos Yerleşimi, İSTEK Vakfı Okulları , eğitim hizmeti sağlanan kurumların mevcut eğitim salonları ve çeşitli eğitim salonlarında verilmektedir.

Eğitmenler kimlerden oluşmaktadır ?

Yeditepe Üniversitesi akademisyenleri ve alanında kendini kanıtlamış uzman profesyonel kişilerden oluşur.

Eğitim için kontenjan mevcut mudur?

Evet. Katılmak istediğiniz eğitim için sitemizdeki eğitim başlığı altında yer alan “Kontenjan” alanını inceleyebilir veya Sürekli Eğitim Merkezini arayarak bilgi alabilirsiniz.

Kurumlardan gelen kapalı grup eğitim talepleri için uygulanan husus nedir?

Kurumlardan gelen eğitim talebinin ardından karşılıklı görüşmeler sonucunda belirlenen standartlarda eğitim hizmeti sağlanmaktadır. Eğitim standartları belirlendikten sonra Sürekli Eğitim Merkezi tarafından kurumlara eğitim teklifi sunulur.

Eğitimleriniz sonunda herhangi bir belge veriliyor mu?

Eğitimleri başarıyla tamamlayan katılımcılara eğitim standartlarına göre Katılım Belgesi veya Sertifika verilmektedir. Sürekli Eğitim Merkezini arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Nasıl kayıt olunur?

Eğitim sayfasında "Kayıt Ol" butonunu tıklayarak ön kayıt formunu doldurabilirsiniz. Kesin kayıt için ilgili evraklar ve ödeme dekontu Sürekli Eğitim Merkezine iletilmelidir.

Kayıt için hangi belgeler teslim edilmeli ?

Kayıt için gerekli belgeler ;

  • Sürekli Eğitim Merkezi Kayıt Formu
  • 1 Adet Vesikalık Fotoğraf
  • Dekont (Açıklama kısmına Sürekli Eğitim Merkezi tarafından iletilen eğitim kodu ve ad soyad yazılmalıdır.)

*Yukarıda belirtilen belgelere ek olarak her eğitim programı için farklı belgeler talep edilebilir. Örnek ; Mezuniyet Belgesi vb.

Ödeme işlemini nasıl gerçekleştirebilirim ?

Aşağıda yer alan Sürekli Eğitim Merkezi hesap bilgilerine ödeme gerçekleştirilebilir. Açıklama kısmına mutlaka Sürekli Eğitim Merkezi tarafından iletilen eğitim kodu ve ad soyad yazılmalıdır.

Hesap Adı : T.C. YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ DÖNER SERMAYE İŞLETMESİ

Garanti Bankası Sahrayıcedit ŞB. ( TL )

HESAP NO : 6299285

IBAN NO : TR92 0006 2000 2770 0006 2992 85

Kredi kartı ile ödeme gerçekleştirmek isteyen katılımcılarımız Yeditepe Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi’ne gelerek veya mail order formu ile e-posta üzerinden ödeme gerçekleştirebilir. 1.000 TL üzerinde gerçekleştirilecek ödemelerde anlaşmalı banka kredi kartlarına 3 taksit imkanı sunulmaktadır. Anlaşmalı bankalar için Sürekli Eğitim Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Hangi durumlarda indirim uygulanır?

İSTEK Vakfı çalışanlarına ve öğrencilerine, Yeditepe Üniversitesi çalışanlarına, öğrencilerine ve mezunlarına Sürekli Eğitim Merkezi tarafından belirlenen eğitimlerde indirim uygulanır.

Sürekli Eğitim Merkezi tarafından belirlenen eğitimlerde anlaşmalı kurumlara ve öğrencilere indirim uygulaması gerçekleştirilebilir.

Merkezin bazı eğitimleri indirim kapsamı dışı tutma hakkı saklıdır. İki indirim aynı anda uygulanmamaktadır. Yüksek olan indirim oranı uygulanmaktadır.

Eğitim ücreti iade ediliyor mu?

Katılımcı tarafından kayıt olunduktan ve program başlamadan önce geçerli ve belgeli bir nedenle kayıt silinmesi halinde, program ücretinin %50’si iade edilir. Program başladıktan sonra hiçbir koşul ve şartta ücret iadesi yapılmaz. 

Eğitim programı başladıktan sonra ücret iadesi yapılıyor mu?

Program başladıktan sonra hiçbir koşul ve şartta ücret iadesi yapılmaz.

Şirket adına fatura kesiliyor mu?

Evet. Ödeme aşamasında fatura bilgilerinizi bizlere iletmeniz gerekmektedir.